BRILLIANT DRAGONS

Nejnovější ohlasy od našich zákazníků

Grafton Recruitment, září 2016

S uspořádaným závodem dračích lodí jsme byli moc spokojeni. Atmosféru tréninku i samotných závodů si všichni zaměstnanci moc pochvalovali. Pro většinu to byl zcela nový zážitek a celému odpoledni to dodalo punc výjimečnosti. Ještě jednou tedy moc děkujeme za Váš profesionální přístup a zcela bezchybný „servis“.

Skanska, září 2016

"Společnost Skanska byla velice spokojená s průběhem i organizací závodů na dračích lodích, které pro nás Briliant Dragons zorganizovali v září 2016 v rámci našeho teambuildingu. Závodu se zúčastnily čtyři týmy, tj. celkem 80 osob a všichni účastníci si odnesli hezký zážitek. Děkujeme!"

Hotel Peklo v Jizerských horách, září 2016

"děkujeme všem Vám, kteří jste neohroženě a vesele vstřebali naši těžkou a různorodou skupinu - úspěch byl fenomenální!"

NOARK, září 2016

„Máchovo jezero na chvíli patřilo jen nám – díky týmu Brilliant Dragons. Děkujeme za perfektní spolupráci, bezproblémovou komunikaci a dobrodružství na vodě, které z nás na pár hodin udělalo „mistry pádla“. Sjeli jsme se ze všech koutů světa a společně překonali vítr, vlny, zimu i strach. A bylo to skvělé. Díky!“

James Cook Languages, Praha, září 2015

"Děkujeme moc, jste dobří trenéři a organizátoři, byl to bezva večírek!"

Blue Events, Praha, srpen 2015

"Bylo to s vámi fantaskní ;-) Všichni si to užili. Zaznívaly hlasy, že to byl nejlepší teambuilding v historii firmy – což podepisuji v plném rozsahu ;) Takže mockrát děkujeme všem statečným drakům na Vltavě a těšíme se brzy zase na viděnou. Myslím si, že se jako dobří holubi zase vrátíme. Vnesli jste nám určitě radost a moře energie do žil a mockrát děkujeme ;-)"

Atlas Copco, Praha, srpen 2015

"Chtěla bych tímto poděkovat firmě Brilliant Dragons za profesionálně připravený a provedený Teambuilding na jejich dvou Dračích lodích, který proběhl u restaurace Port62 v Modřanech dne 10.8.2015 pro náš Regional Management. Kromě kolegů z České republiky se akce účastnili naši Manažeři ze zemí Austrálie, Polska, Ukrajiny, Srbska, Chorvatska, Albánie, Rumunska, Bulharska a Makedonie, kde není pádlování takovou tradicí jako u nás. Kormidelníci a bubeníci z Brilliant Dragons vhodnými instrukcemi v angličtině dovedli během tréninku naše kolegy naučit pádlovat tak, aby pak byli schopni podat, co nejlepší synchronní výkon během závodu. Celá akce byla velice kladně ohodnocena a kolegové odjížděli do svých zemí obohaceni o nevšední zážitek :-)
Ještě jednou díky :-)"

Freesport Byrokrat Cup, Praha, červen 2015

"Po loňském úspěšné premiéře, jsme letos navázali ještě povedenějším druhým ročníkem závodu dračích lodí. Na start se postavilo celkem devět firemních posádek. Závod dračích lodí má výjimečné postavení v celé tour, kromě narozenin jejího hlavního organizátora je to také jediná akce, která se koná na vodě. Zde je odkaz na celý článek a galerii fotografií."

PrinTec, Praha, červen 2015

"Ráda bych Vám poděkovala za výbornou organizaci závodů, soutěží na Dračích lodích a celkový přístup trenérů J. Dračí lodě jsou něco nového, neobvyklého, pro všechny to byla úplně nová zkušenost. Celá akce se velice vydařila, a i přes menší počet účastníků jsme si vše opravdu užili. Dračí lodě doporučuji všem."

Central Group, Praha, červen 2015

"Chtěla bych Vám moc poděkovat za zorganizování závodu. Akce byla celkově hodnocena jako velmi zdařilá. Jsem ráda, že jsme si se vším poradili. Počítám s tím, že spolu budeme nadále spolupracovat, a tak se již těšíme na další rok závodu dračích lodí."

Bosch Diesel, Praha, květen 2015

"Dobrý den Radku, velmi děkuji za celý kolektiv za skvělou organizaci a profesionální přístup. Vřele doporučujeme všem jako skvělou týmovou zábavu i posílení kolektivního ducha. Třeba někdy příště na viděnou :-)"

Business Lease, Praha, září 2014

"Děkujeme společnosti Brilliant Dragons za zorganizování doprovodné outdoorové akce v rámci naší firemní konference. Jízda na dračích lodích je nová zkušenost a doporučujeme ji zkusit. Kromě profesionality trenérů při akci samotné, velmi oceňujeme i flexibilitu a snahu, se kterou vedení Brilliant Dragons řešilo nečekané situace. Využití služeb vaší společnosti rádi doporučíme."

Freestyle Park, Modřany, červenec 2014

"Chtěla bych Vám a celému Vašemu teamu poděkovat za skvělou organizaci závodu pro našeho klienta. Váš přístup a flexibilita byla skvělá. Klient byl velmi spokojený a budeme rádi, když budeme nadále spolupracovat."

Synthon, Praha, červenec 2014

"Děkuji – bylo to velice příjemné a moc jsme si to užili. ☺"

CENTRAL GROUP, Praha, červen 2014

"Vážený pane Konečný, jménem naší společnosti Vám děkuji za zorganizování závodu dračích lodí. I přes bojové podmínky s molem jste si skvěle poradili. Hosté i účastníci závodu si firemní akci užili. Byl jste velmi ochotný a za to Vám děkuji. Velmi rádi s Vámi budeme dále spolupracovat a věřím, že jsme se na vodě nepotkali naposled."

Freesport Byrokrat Cup, Praha, červen 2014

"V sobotu 21.6.2014 se na Císařské louce uskutečnil historicky první závod dračích lodí v rámci seriálu sportovních turnajů pro firemní týmy Byrokrat Cup. Měli jsme tu čest celou akci pořádat ve spolupráci s Brilliant Dragons, kteří nám zajistili lodě, časomíru, kormidelníky a bubenice. Závodu se zúčastnilo v jeho prvním ročníku 6 firemních posádek. Akce celkově proběhla v uvolněné a přátelské atmosféře, což potvrzují kladné reference účastníků. Fotografie a více informací o celém závodě naleznete zde: http://byrokratcup.cz/vysledky-267-saunia-byrokrat-cup-draci-lode-2014-06-21.html"

WOLF THEISS, Praha, květen 2014

"Kolegové byli z akce nadšeni a shodli jsme se na tom, že počasí tomu dodalo jen na atraktivnosti. Opravdu jsme si to moc užili a doufáme, že někdy bude možnost si znovu zajezdit, třeba i za lepšího počasí."